Obejmy i komponenty uzupełniające

Wkręt kształtowy FLS F

Zastosowanie

Wkręt kształtowy samogwintujący do połączeń kształtowych elementów systemu siFramo oraz produktów systemu Siconnect. Dzięki obróbce bezwiórowej, materiał zostaje lokalnie wzmocniony poprzez zgniot. Ze względu na wysoki stopień pokrycia powierzchni nośnej gwintu, jak również ze względu na pozbawione luzu przyleganie pomiędzy wkrętem a powierzchnią profilu nośnego, powstaje łączenie kształtowe zapewniające wysoką niezawodność.
Ząbki umieszczone na spodzie główki wkrętu zapobiegają możliwości wykręcenia się wkrętów. Jednocześnie pełnią one funkcję wykluczającą "przekręcenie" wkrętów.

Dane techniczne

Zastosowanie
Moment dokręcania
[Nm]
System siFramo 60
Łączenie z szyną montażową 41 35

Materiał:
Stal, HCP

Ostrzeżenie:
Grupa Hilti wprowadziła na rynek wkręt samogwintujący pod nazwą „MT-TFB OC”. Produkt ten jest wizualnie trudny do odróżnienia i stwarza ryzyko pomylenia z oryginalnym wkrętem Sikla „FLS-F”. Zwracamy uwagę naszych klientów, że wkręt Hilti nie jest kompatybilny z naszym systemem. Dlatego stosowanie tej śruby w połączeniu z produktami Sikla zagraża ważności opublikowanych danych dotyczących obciążenia, deklaracji właściwości użytkowych i wytrzymałości połączeń.

W przypadku wątpliwości co do źródła zaopatrzenia w wkręty samogwintujące, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta firmy Sikla.

Dopuszczenia / Deklaracje zgodności

TypG
[kg]
Opak.
[szt.]
Nr. artykułu
FLS F0,03100 192512