Interesujecie się Państwo naszymi produktami, w zakresie mocowania wszelkiego typu instalacji w obiektach przemysłowych, szukacie szczegółowych informacji o produktach lub szukacie osoby kontaktowej w swoim regionie?

Bezpośredni kontakt z Sikla - nasza infolinia +48 75 64 59 100

Kierownik Działu Technicznego

Tomasz Malec

Telefon: +48 600 827 911
tomasz.malec@sikla.com

Koordynator sprzedaży projektowej

Karolina Łuczak

Telefon: +48 600 828 871
karolina.luczak@sikla.com

Koordynator Biura Technicznego

Przemysław Żuk

Telefon: +48 512 601 548
przemyslaw.zuk@sikla.com

Inżynier Projektu

Marcin Jakubiec

Telefon: +48 572 856 406
marcin.jakubiec@sikla.com

Inżynier Projektu

Piotr Staszak

Telefon: +48 512 601 482
piotr.staszak@sikla.com

Inżynier Projektu

Sebastian Szczygieł

Telefon: +48 508 760 035
sebastian.szczygiel@sikla.com

Inżynier Projektu

Bartosz Wojtas

Telefon: +48 531 591 603
bartosz.wojtas@sikla.com

Inżynier Projektu

Patrycja Gumięga

Telefon: +48 512 601 398
patrycja.gumiega@sikla.com

Inżynier Projektu

Łukasz Solarski

Telefon: +48 512 602 489
lukasz.solarski@sikla.com

Inżynier Projektu

Paweł Bartyzel

Telefon: +48 503 462 217
pawel.bartyzel@sikla.com

Inżynier Projektu

Łukasz Janda

Telefon: +48 573 178 718
lukasz.janda@sikla.com

Asystent inżyniera projektu

Robert Barnaś

Telefon: +48 512 602 487
robert.barnas@sikla.com

Asystent inżyniera projektu

Jakub Pastuszczak

Telefon: +48 512 602 753
jakub.pastuszczak@sikla.com

Inżynier Projektu

Małgorzata Kociołek-Cichoń

Telefon: +48 600 955 769
malgorzata.kociolek@sikla.com

Inżynier Projektu

Artur Płaczek

Telefon: +48 503 462 205
artur.placzek@sikla.com

Inżynier Projektu

Paweł Paryga

Telefon: +48 506 078 153
pawel.paryga@sikla.com

Inżynier Projektu ds. instalacji tryskaczowych

Krzysztof Dziuba

Telefon: +48 600 228 114
krzysztof.dziuba@sikla.com