siFramo jest zastrzeżonym znakiem towarowym Sikla

18 lat temu opracowaliśmy  jako pierwsi w branży oryginał siFramo – wszechstronny system  o nieograniczonych możliwościach zastosowania. W tym czasie miliony metrów profili nośnych zostały zamontowane  w projektach realizowanych na całym świecie. Innowacyjność oznacza dla nas tworzenie trwałej wartości dodanej dla naszych klientów w zakresie planowania i realizacji.

Zalety systemu:


Koncepcja siFramo

Ponad 18 lat temu rozwinęliśmy wizję opracowania nowoczesnego i uniwersalnego systemu montażowego dla średnich zakresów obciążeń, który spełniałby następujące wymagania:

  • możliwości wykonywania  bezstopniowych połączeń w trójwymiarze
  • braku krawędzi utrudniających montaż

Jak wszystkie innowacyjne systemy firmy Sikla, nasza innowacja ma być łatwa i szybka w montażu. Dlatego też szczególną uwagę zwróciliśmy na rodzaj połączenia śrubowego. Ciągły rozwój sprawdzonej technologii formowania gwintowego, zapewnia maksymalną elastyczność, bezpieczeństwo i oszczędność czasu podczas instalacji.

siFramo Mood

Geometria czterech różnych znajdujących się w asortymencie wymiarów profili stanowi kolejną innowację. Wyprofilowane wgłębienia  na krawędziach profili powodują  idealne wprowadzenie obciążenia w dodatkowo wzmocnionym materiale. Zwiększa to funkcjonalność/sztywność nawet o 50% przy tej samej ilości materiału. Dzięki temu nie tylko oszczędza się cenne zasoby i zmniejsza  całkowity ciężar elementu mocującego, ale także ułatwia się jego obsługę na budowie i podczas montażu.

Do pobrania

Blog Sikla

Aktualności, wskazówki i trendy zastosowania siFramo

Więcej informacji


Stworzyć coś wyjątkowego

siFramo – Wszystko jest możliwe